خدمات روت

گروه روت تجربه ای طولانی در اخذ پذیرش تحصیلی با حقوق مناسب برای متقاضیان دوره دکترا و محققان دارد و به پشتوانه این تجربه، در صورت عدم موفقیت در اخذ پذیرش/ فاند تحصیلی، هزینه ای از متقاضی دریافت نخواهد کرد. انتخاب یک دانشگاه با رتبه بالا، تضمینی برای تحصیل در محیطی اکادمیک با منابع به روز در رشته مورد نظر است. تحقیق و ارزیابی این امر نیاز به برنامه ریزی و و الویت بندی دارد. دانشجویان بین المللی نخبه، در صورت انتخاب راهنما و پشتیبان مناسب، قادر خواهند بود تا هزینه کمی را برای تحصیل بپردازند و یا حتی حقوقی سخاوتمندانه برای انجام پروژه های تحقیقاتی خود دریافت نمایند.
گروه روت از بین متقاضیان با رزمه خوب، بهترین ها را گزینش می کند.
اخذ پذیرش تحصیلی از خدمات اصلی گروه روت است. کارشناسان و مشاوران روت کلیه اطلاعات مورد نیاز شما از قبیل انتخاب رشته تحصیلی هماهنگ با علائق و پیشینه تحصیلی، هزینه دانشگاه، هزینه زندگی، شرایط تحصیل، دانشگاه های حوزه فعالیت و کلیه مطالب مورد نیاز را که به طور معمول در جهت تصمیم‌گیری متقاضی جهت ادامه تحصیل در کشور مقصد مؤثر است را در اختیار متقاضیان قرار خواهند داد و در نهایت اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کشور مقصد می نمایند.
گروه روت پس از بررسی فرم ارزیابی متقاضیان، افراد واجد شرایط جهت دریافت پذیرش یا فاند تحصیلی را انتخاب و به مشاوره از طریق اپلیکیشن اسکایپ دعوت خواهد کرد؛ همچنین مشاوران روت سوال های دقیق افرادی که از نظر گروه واجد شرایط نباشند یا تمایلی به مصاحبه تلفنی نداشته باشند را از طریق ایمیل پاسخ خواهند داد.
متقاضیان بر اساس اولویت های خود (اخذ اقامت دائم، حقوق بالا یا کیفیت بالای تحصیلات آکادمیک) راهنمایی شده و ظرف پنج روز کاری فرم دوم را که شامل سوال های تخصصی و بر اساس جلسه اول مشاوره و رزومه شخص متقاضی است، جهت گزینش نهایی از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد.
گروه روت در همه مراحل همکاری با متقاضیان بسیار صبور و متعهد است.
هر چه با جزئیات بیشتر و دقیق تر با روت در ارتباط باشید، بازخورد گروه روت سریع تر و پروسه پذیرش شما موثرتر خواهد بود.
گروه روت- انجمن مشاوه تخصصی با نخبگان
گروه روت
 
اطلاعات تماس
  • 0912-0969647
  • 021-26117519
  • rootgroup.tehranoffice@gmail.com
 
تهران - خیابان نلسون ماندلا (جردن) - کوچه علی یزدان پناه - پلاک ۱۶ - طبقه ۲ - گروه روت