دریافت پذیرش در دوره های زبان

دوره­ های زبان یا برنامه ­های آموزش زبانی که گروه مشاوره روت ارائه می­ دهد، شامل زبان انگلیسی، هلندی، فرانسوی و یا آلمانی است و با توجه به نیاز متقاضی، روت به ایشان کمک خواهد کرد تا مناسب ترین برنامه زبان را پیدا کنند.

در صورت داشتن نمره ۵ یا ۵.۵ آیلتس متقاضی می تواند به کمک گروه روت، در کشورهایی مانند هلند، سوئد، فرانسه، پرتغال، لهستان و یا فنلاند و در دوره های زبان انگلیسی برای یک یا دو ترم ثبت نام کرده و سپس دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا حتی دوره دکترا مناسب خود را پیدا کند.

دوره های زبان
دوره های زبان محبوب

دریافت پذیرش در دوره زبان انگلیسی آکادمیک:

این دوره‌ها معمولا برای متقاضیانی است که از قبل نمره آیلتس ۵ یا ۵.۵ را دارند. طول دوره بین ۶ تا ۹ ماه است، هزینه متوسط این دوره‌ها حدود ۳۰۰۰ یورو است و معمولا در هلند، فنلاند، سوئد، آلمان و فرانسه ارائه می شوند.

اطلاعاتی که در این صفحه توسط گروه روت ارائه شده است بر اساس منابع مختلفی بدست آمده و شامل تخمین میانگین هزینه‌های مورد نیاز در مکان‌های مختلفی است. این هزینه ها بسته به انتخاب شهر و دانشگاه متفاوت است.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد، می‌توانید با دفتر گروه مشاوره روت در تهران تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم درخواست موجود در وب‌سایت را پر کرده و برای ما بفرستید. پس از بررسی دقیق، مشاوران گروه روت با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با روت !

توضیحات تکمیلی:

در گروه مشاوره دانشجویی روت، ما همچنین به دانشجویان پیشنهاد می کنیم که یک دوره آموزشی زبان برای اهداف تحصیلی، شغلی یا آموزشی بگذرانند. به طور عمده این دوره های زبان، بسته به در دسترس بودن و شرایط پذیرش، در ترم تابستان و همچنین گاها در ترم عادی ارائه می شوند. دوره های زبان یا برنامه های آموزش زبانی که ما در گروه مشاوره دانشجویی روت ارائه می دهیم شامل چندین زبان انگلیسی، هلندی، فرانسوی و آلمانی است؛

اگرچه با توجه به نیاز و درخواست شما در گروه روت، ما به شما کمک خواهیم کرد تا مناسب ترین برنامه زبان را پیدا کنید. این برنامه ها نه تنها در تحقق نیازمندی های علم زبان برای ادامه ماجراجویی آکادمیک شما کمک می کند بلکه در دستیابی به تسلط در زبان محلی، در دستیابی به موفقیت شغلی شما نیز کمک خواهد کرد و از این طریق شما می توانید در درک فرهنگ کشور میزبان خود از طریق ارتباط مستقیم با بومیان بهره ببرید.

در گروه روت ما می توانیم به شما کمک کنیم که با نمره 5/5 – 5 آیلتس در کشورهایی مانند هلند، سوئد، فرانسه، پرتغال، لهستان، فنلاند با ثبت نام اولیه شما در زبان انگلیسی برای اهداف دانشگاهی (EAP) برای یک ترم، در مؤسساتی که بعد از اتمام برنامه آکادمیک زبان انگلیسی می خواهید تحصیلات خود را ادامه دهید، یک دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد مناسب پیدا کنیم. در کنار این برنامه¬ها، توسعه شخصی و حرفه ای و درک فرهنگ محلی از نزدیک را نیز خواهید آموخت.

برخی از نمونه های برنامه های زبان انگلیسی در مدارس تابستانی به شرح زیر است: این برنامه در کشورهای مختلفی از جمله جمهوری چک (پراگ)، اتریش (وین)، اوکراین (خارکوف، کی یف، پیروگوو و لویو)، لهستان (کراکوف و آشویتس) و مجارستان (بوداپست) ارائه می شود. یک دوره مطالعاتی بی نظیر در اوکراین انتخاب کنید و عاشق این کشور و مردم آن شوید! همه فارغ التحصیلان این کشور به تجربه خود با EESA به عنوان بهترین زمان زندگی خود اشاره می کنند و از صمیم قلب مشتاق هستند که بار دیگر این دوره را انتخاب کنند.

خارکف در اوکراین یک شهر مدرن، پر جنب و جوش و یک مرکز آموزشی است. 150000 دانشجو از سراسر جهان در اینجا زندگی می کنند. شما هرگز در اینجا بیکار شوید! کارمندان حاضر در محل EESA، از لحظه ورود به فرودگاه همراه با شما خواهند بود. در اولین روزهای خود در خارج از کشور با افراد جدیدی ملاقات خواهید کرد و در جالب ترین و متنوع ترین رویدادها شرکت خواهید کرد. پشتیبانی دانشجویان درخشان توسط EESA در قبل، در حین و پس از برنامه، چیزی است که تفاوت ایجاد می-کند!

فقط با EESA، در طی یک سفر دانشگاهی دو هفته ای، از 7 شهر بزرگ اروپا بازدید خواهید کرد. ترم تحصیلات شما در خارج از کشور شامل جمهوری چک (پراگ)، اتریش (وین)، اوکراین (خارکوف، کیف، پیروگوو و لویو)، لهستان (کراکوف و آشویتس) و مجارستان (بوداپست) است. EESA با یکی از بهترین دانشگاه های اوکراین، دانشگاه ملی کارازین خارکف تأسیس سال 1804، برای این برنامه همکاری کرده است. شما می توانید دوره های زبان انگلیسی را در موضوعات متنوعی بگذرانید و یا برنامه فشرده زبان را انتخاب کنید.

نکات مهم برنامه
• مهمان نوازی اوکراین را تجربه کنید و عاشق مردم، غذا و فرهنگ آن شوید!
• با تحصیل در خارکوف، "پایتخت دانشجویی" در اوکراین ؛ همیشه کارهای بسیار متنوعی برای انجام دادن خواهید داشت.
• ضمن بازدید از پراگ، کراکوف، وین، بوداپست، کیف و لویو در یک سفر آکادمیک دو هفته ای، دوستان جدید پیدا کنید و ارتباطات حرفه ای ارزشمند برقرار کنید.
• از همان روز اول، از طریق برنامه زبان و درگیری مستقیم با جامعه محلی و سازمان های مختلف، به زبان روسی یا اوکراینی تسلط پیدا کید.
• از جذابیت و زیبایی اوکراین نهایت لذت را ببرید و ممکن است باعث شود که بخواهید در آینده به آنجا بازگردید

آزمون های زبان

انجمن مشاوره تخصصی نخبگان

کلیک نمائید!
گروه روت
 
اطلاعات تماس
  • 0912-0969647
  • 021-26117519
  • rootgroup.tehranoffice@gmail.com
 
تهران - خیابان نلسون ماندلا (جردن) - کوچه علی یزدان پناه - پلاک ۱۶ - طبقه ۲ - گروه روت